Wybierz język:

Kontakt

Adam Starzyński

Cell. +48 602 324 327

Email. starzynski.adam@gmail.com

 

NIP 1130342389

 

Konto:

mBank - 06 1140 2004 0000 3502 1850 6478
ING - 58 1050 1012 1000 0090 4860 3238

 

05-126 Nieporęt, ul. Jana III 13/3

 


Wyświetl większą mapę

 

 

Współpraca

Nawigacja: Home / Współpraca

ROZPOCZECIE WSPÓŁPRACY

Zapoznaj się z dostępnymi propozycjami
Pierwszym krokiem przed podjęciem współpracy jest szczegółowe zapoznanie się oraz przeanalizowanie dostępnych programów treningowych. Są możliwie dokładnie dopasowane do indywidualnych potrzeb i możliwości treningowych. Zachęcamy również do sprawdzenia co sądzą o Nas zawodnicy ...

Skontaktuj się z Nami
Po wybraniu odpowiedniego dla siebie programu treningowego napisz mail ( starzynski.adam@gmail.com, ostrovsky@o2.pl ) albo zadzwoń - Adam S. +48 602 324 327 lub Adam O. +48 509 938 378. Prześlemy pocztą elektroniczną wstępny formularz aby dowiedzieć się więcej o Tobie i Twojej sportowej historii. Osoby zainteresowane szkoleniem z zakresu techniki i / lub taktyki jazdy na rowerze szosowym, MTB lub CX proszone są o bezpośredni kontakt z Piotrkiem Próchnickim - pruniop@wp.pl lub kom. +48 515 237 448

Rozpocznij współpracę
Po uzgodnieniu podstawowych rzeczy rozpoczynamy współpracę, W początkowym okresie będzie to zapoznawanie się zawodnika z trenerem, omówienie dotychczasowych wyników i treningów, nakreślenie proponowanych rozwiązań, określenie indywidualnych celów na sezon i dobranie odpowiedniego programu treningowego. Każdemu zawodnikowi zalecamy wizytę kontrolną u lekarza sportowego w celu potwierdzenia zdolności do uprawiania sportu - dodatkowo zawodnik podpisuje stosowne oświadczenie o braku przeciwwskazań do podjęcia współpracy w zakresie treningu sportowego.

Platforma treningowa Training Peaks
Znając zawodnika zakładamy mu profil na platformie treningowej TP (trainingpeaks.com). Każdy trening jest zamieszczony na indywidualnym profilu zawodnika – w jego kalendarzu.  Po każdym treningu, zawodnik wysyła informację zwrotną o przeprowadzonej jednostce treningowej logując się na swoim koncie przesyła dane z licznika / pulsometru oraz kilka zdań o przebiegu danej sesji. Analizujemy każdą przeprowadzoną jednostkę treningową, aktualny stopień wytrenowania zawodnika, postępy w treningu, zmęczenie oraz inne parametry niezbędne w procesie treningowym.

Monitoruj organizm
Aby przeprowadzić właściwie trening potrzebne jest urządzenie monitorujące (pulsometr bądź pomiar mocy). Obciążenie treningowe dobierane jest na podstawie stref energetycznych według tętna lub mocy, które wyznaczamy za pomocą badań wydolnościowych (określamy progi AT i RCP) bądź metod pośrednich (prób drogowych). Ważnym elementem każdego systemu treningowego są aktualne badania lekarskie.

Ponieważ na każdym poziomie istotny jest aspekt finansowy zajmujemy się również promocją zawodnika, jego sponsorów oraz klubu, dodatkowo wspieramy swoich podopiecznych w ukladaniu kaledarza startowego, ktory ma prowadzić do osiągnięcia założonych celów podczas najważniejszych zawodow w sezonie.

Jednak kluczem do wspólnego sukcesu jest skuteczny system treningowy, odpowiednie planowanie zarówno samych treningów jak i wszelkich spraw po za sportowych oraz częsty bezpośredni kontakt z zawodnikami zarówno w trakcie treningów jak i samych startów - szczególnie tych priorytetowych.
 

 

Aby skutecznie realizować plan warto abyś miał / -a zapewnione: 

  • rower startowy (MTB lub szosa) oraz rower treningowy (najlepiej szosowy lub MTB z oponami na szosę)
  • miernik mocy (Garmin, SRM, Power Tap, Quark, Power2max, Stages, inne)
  • dostęp do siłowni i urządzeń fitness
  • trenażer do jazdy na rowerze gdy pogoda się psuje
  • dostęp do basenu i sauny
  • odpowiednie buty do biegania
  • narty biegowe - oczywiście wraz z całym osprzętem czyli kijki, buty i wiązania również :)
  • waga z możliwością pomiaru % tkanki tłuszczowej, % wody w organizmie oraz masy mięśniowej
  • możliwość regularnego kontaktu co 1-2dni z informacją zwrotną o wykonanych treningach
  • rekomendowany minimalny okres współpracy - 2 lata

 

Projekt i wykonanie strony: jcd.pl | Strona działa w oparciu o system Windu CMS